نحوه ارسال

نحوه ارسال جواهرات درب منزل شما

هزینه ی ارسال سفارشات با پست پیشتاز برای خرید های بالای 200,000 تومان در جواهر لوکس رایگان بوده و در سایر موارد با توجه به انتخاب نوع روش ارسال توسط کاربران، تعیین می گردد.

ارسال رایگان جواهرات جواهر لوکس

جواهرلوکس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارشات در سریع ترین زمان ممکن و در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان در سراسر کشور برسد. محصولات قبل از ارسال بررسی نهایی شده بصورت کامل بسته بندی و در پک های ضدضربه مخصوص قرار می گیرند.
در حالت معمول ، با توجه به آدرس مقصد و انتخاب کاربر سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا سایر سرویس های حمل و نقل ارسال شده و قبل از ارسال بیمه می شوند. تحویل به هر یک از شرکت‌ ‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
اگر فاکتور شما توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال شود :
پست پیشتاز حداقل 3 روز کاری (غیر تعطیل) بعد ارسال به شما تحویل می شود.
پست سفارشی حداقل 6 روز کاری (غیر تعطیل) بعد ارسال به شما تحویل می شود.
در صورتی که تمایل داشتید فاکتور خود را در تاریخ خاصی تحویل بگیرید ، فقط کافیست این موضوع را در هنگام ثبت سفارش خود (بخش توضیحات) درج نمایید تا برنامه ریزی لازم توسط واحد ارسال جواهرلوکس صورت پذیرد.
با توجه به زمانبر بودن مراحل آماده سازی ، بسته بندی و ارسال محصول ، چنانچه فاکتور خرید خود را تا قبل از ساعت ۹ صبح تایید مالی نمایید ، فاکتور شما به ارسال همان روز خواهد رسید، در غیر اینصورت با اولین ارسال بعدی فرستاده خواهد شد.
چنانچه درخواست انجام کارهای سفارشی مثل تغییر سایز ، روکش ، حکاکی و… را برای محصولات خود داشته باشید با توجه به حجم کاری کارگاه های تخصصی جواهرلوکس ، فاکتور شما با تاخیر ارسال خواهد شد.
نحوه ارسال فاکتور بنا به درخواست شما انجام شده و در زمان ثبت فاکتور (صفحه سبد خرید) می توانید روش مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ارسال سفارشات فقط در روزهای کاری (غیر تعطیل) انجام می شود.

enamad