درباره جواهر لوکس

جواهر لوکس با هدف برترین ارائه دهنده اینترنتی جواهرات سنگی و زیورآلات و بدلیجات در سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد. ما ادعای اولین یا بزرگترین بودن را نداریم بلکه هدف برترین بودن را دنبال می کنیم که آن هم تنها با حمایت و اعتماد مشتریان محترم این مجموعه مقدور بوده و هست، هدف جواهر لوکس ارائه فروشگاهی برای جذب افراد با بودجه های مالی متفاوت بوده به صورتی که تمامی افراد با کمترین هزینه بتوانند از زیبای سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استفاده کنند، این هدف تنها با رعایت انصاف و در نظر گرفتن سود عادلانه و مشخص در فروش جواهرات و گستردگی طیف ارائه محصولات امکان پذیر شده است.

خدمات قابل ارائه در جواهر لوکس از طراحی تا تولید جواهرات، انجام کارهای سفارشی روی جواهرات، تراش و حکاکی روی سنگ و نگین و صدور شناسنامه بین المللی جواهرات می باشد. در بخش های مختلف سایت جواهر لوکس می توانید با جدید ترین محصولات ایرانی و خارجی عرضه شده بر اساس دسته بندی های مناسب آشنا شده و در عین حال نکات آموزشی و مطالب در مورد طراحی و ساخت جواهرات را نیز در اختیار داشته باشید. بعلاوه، اخبار مرتبط و به روز دنیای جواهرات به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

توجه به خواسته های مشتریان، کیفیت در ارائه خدمات، پاسخگویی سریع در کنار محصولاتی اصیل و باکیفیت به همراه رعایت قیمت عادلانه همیشه سرلوحه کار این گروه قرار داشته و همواره در محیطی مناسب زمینه رشد و پایداری را برای اعضا و مشتریان گرامی فراهم نموده است. در جواهرلوکس کلیه محصولات به همراه فاکتور معتبر و دقیق در بسته بندی ضد ضربه به همراه جعبه جواهر رایگان ارسال می شوند و اصل بودن همه محصولات فروشگاه ضمانت می گردد همچنین در صورت درخواست مشتری شناسنامه بین المللی معتبر برای جواهر صادر می گردد.

کیفیت خدمات و محصولات بعلاوه قیمت عادلانه به همراه جلب رضایت مشتریان برای نگهداری از عنوان برترین ارائه دهنده اینترنتی جواهرات سنگی که همواره هدف اصلی فروشگاه اینترنتی جواهر لوکس بوده و هست امری ضروری بوده و جواهرلوکس خود را ملزم به پایبندی از این اصول می داند.

enamad