تخفیف 18 درصدی به مناسبت ولادت امام رضا علیه السلام

تخفیف 18 درصدی به مناسبت ولادت امام رضا علیه السلام ثبت نظر شما

سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پيامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى كه هر لحظه دل هاى ما به شوق ديدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاك و معصومت.
فرارسيدن يازدهم ذى القعده سالروز ولادت هشتمين امام معصوم، خورشيد فروزان خراسان، مايه بركت و افتخار كشور ايران، محبوب دلهاى شيعيان، حضرت ابى الحسن على بن موسى الرضا عليه السلام را به همه مسلمانان جهان بالأخصّ شيعيان تبريك مى گوييم.

تخفیف 18 درصدی به مناسبت ولادت امام رضا علیه السلام

فروشگاه جواهر لوکس به مناسبت ولادت امام خوبی ها، امام رضا (ع) و به پاس دهه کرامت تخفیف ویژه ای را برای تمامی مشتریان لحاظ کرده است تا در این یک هفته پر از برکت شما نیز بتوانید خریدی خوب و مناسبی از فروشگاه جواهر لوکس داشته باشید.

اینبار به پاس قدردانی از شما مشتریان عزیز بر این شدیم تا تخفیف 18 درصدی و فوق العاده ای را برای تمامی محصولات فروشگاه اعمال کنیم تا عیدی ویژه ای از طرف ما به شما به مناسبت ولادت این امام رئوف داده باشیم.

ارسال رایگان

فروشگاه جواهر لوکس برای اینکه شما عزیزان خرید خوب و راحتی داشته باشید از آغاز راه اندازی اقدام به برقراری ارسال رایگان برای خرید های بالای 50 هزار تومان کرده است تا مشتریان عزیز تخفیف ویژه ای را در همه ی خرید های خود که بالای 50 هزار تومان می باشد از ما بگیرند.

برای مشاهده تمامی محصولات اینجا کلیک کنید

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad