ساعت هوشمند Fenix Chronos

ساعت هوشمند Fenix Chronos ثبت نظر شما

شرکت مطرح گارمین طی هفته گذشته از جدیدترین ساعت لوکس خود رونمایی کرد. این شرکت اینبار به جای ساعت های کلاسیک خود دست بر روی اندروید ور گذاشته و ساعتی هوشمند و پیشرفته را روانه بازار کرده است. این ساعت همچون ساعت های دیگر این شرکت از طراحی ساده و در عین حال زیبا بهره می برد که انتظار آن را داریم در بازار فروش خوبی را نیز تجربه کند. با جواهر لوکس همراه باشید.

ساعت هوشمند Fenix Chronos

شرکت گارمین نام این ساعت هوشمند را Fenix Chronos گذاشته و از تمام قابلیت های استاندارد سایر ساعت های هوشمند این کمپانی نظیر Vivoactive بهره جسته است. Fenix Chronos به خاطر طراحی جذاب و منحصر به فردش یکی از معدود گزینه های موجود در بازار است که می توان از آن در کاربردهای روزانه، گردهمایی های رسمی و حتی فعالیت های ورزشی استفاده کرد.

اما شاید قسمت بد ماجرا این باشد که نمونه ی تیتانیومی این ساعت هوشمند قیمتی حدود 1.499 دلار دارد که رقمی بسیار بالاتر از دیگر ساعت های هوشمند بازار است. اما این کمپانی به این نکته اشاره کرده است که ساعت مذکور از دقت بالایی برخوردار است و فرآیند تولید آن زمان زیادی را به خود اختصاص داده است.

ساعت هوشمند Fenix Chronos
ساعت هوشمند Fenix Chronos

جواهر لوکس : این ساعت هوشمند از قابلیت‌های متعددی بهره می برد که از جمله‌ی آن می‌توان به فشارسنج، ارتفاع سنج و سنسور که می‌تواند شما را به محل شروع راهپیمایی‌تان هدایت کند اشاره کرد که در مواقع گم کردن راه بسیار کاربردی به نظر می‌رسد. با بهره‌گیری از این ساعت‌هوشمند و برقراری ارتباط با گوشی هوشمند، امکان دریافت اطلاعات مربوط به آب و هوا و همچنین اعلانیه‌ها نیز وجود دارد. فنیکس کرونوس از ورزش‌های متعددی پشتیبانی می‌کند، اما دوندگان قابلیت‌های متعددی را در با استفاده از این ساعت در اختیار خواهند داشت. در این ساعت هوشمند میزان نوسان عمودی و درجه‌ی حرکت به هنگام دویدن سنجیده می‌شود. همچنین میزان تماس با زمین و تعادل کاربر نیز سنجیده می شود، بطوریکه فنیکس کرونوس می‌تواند درصد تماس پا با زمین و هوا را تفکیک کند. همچنین باید به شمارش تعداد قدم‌ها در هر دقیقه نیز اشاره کرد.

فنیکس کرونوس قادر است تا ضربان قلب را در کنار حداکثر ظرفیت هوازی ورزشکار محاسبه کرده و نمایش دهد. ساعت هوشمند گارمین علاوه بر اینکه یک محصول زیبا است، ساعتی است که امکانات استاندارد یک محصول هوشمند را در فرم‌فکتوری سبک، جذاب و قابل استفاده به کاربران ارائه کرده است.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad