خواص درمانی لابرادوریت

خواص درمانی لابرادوریت ثبت نظر شما

در این قسمت از جواهر لوکس میخواهیم شما را با یکی دیگر از سنگ های قیمتی به نام لابرادوریت آشنا کنیم. سنگی بینظیر و زیبا با رنگی منحصر به فرد که مناسب برای متولدین فروردین، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی و اسفند می باشد. از این سنگ همچون سنگهای قیمتی دیگر در جواهراتی مانند گردنبند، انگشتر دستبند و تسبیح استفاده می شود. لابرادوریت به خاطر خواص درمانی فوق العاده و رنگ بینظیرش در بین مردم طرفدار بسیار پیدا کرده است.

خواص درمانی لابرادوریت

خواص درمانی لابرادوریت
خواص درمانی لابرادوریت

لابرادوریت ذهن بیش فعال را آرام کرده، به تخیلات جهت داده و ایده های جدید برای شخص به ارمغان می آورد. این سنگ وسیله ی فوق العاده ای برای برگرداندن شادی و انگیزه به زندگی اشخاص است. لابرادوریت به تخلیه ی احساسی در زندگی روزمره ی شخص کمک می کند و حس ماجراجویی و تغییر را در فرد بیدار می سازد.

به عنوان مدیرذهن ناخودآگاه، لابرادوریت خاطرات فراموش شده را بازمی گرداند و درک و فهم را تسهیل می بخشد. لابرادوریت تفکر و درون نگری را ترویج و اندیشه ی عقلانی و حکمت بصری را وضوح می بخشد تا توهم را برطرف نماید. برقراری صلح از فواید لابرادوریت است. این گوهر یک کریستال نشاط آور است که احساس ترس و ناامنی را دور و ایمان و خودباوری و اعتماد به جهان هستی را افزایش می دهد.

خواص درمانی لابرادوریت
خواص درمانی لابرادوریت

لابرادوریت انرژی کریستالی آبی رنگی را ساطع می کند که باعث تحریک چاکرای گلو (صدای بدن) می شود. در اصل اینگونه است که این چاکرا همانند یک دریچه عمل کرده که  انرژی انباشت شده در چاکراهای مختلف تخلیه شود. اگر این دریچه مسدود شود و یا از توازن خارج گردد؛ می تواند سلامت سایر چاکراها را به مخاطره بیاندازد. زمانیکه چاکرای گلو باز ومتعادل باشد به ما اجازه می دهد تا افکار و احساساتمان را  بیان کنیم و همچنین آنها را با دیگران شریک شویم و حقیقت باطنی خود را  به جهان بنمایانیم. ما یک جریان ساده ای از انرژی در جسم و روح هستیم. لابرادوریت با تشعشعات رنگین کمانی می تواند در راستای اتحاد چاکراها بسیار سودمند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینماد logo-samandehi