ساعت هوشمند

ساعت هوشمند ثبت نظر شما

جواهر لوکس : پیشرفت تکنولوژی همه چیز را تغییر داده است و هر روز شاهد اختراعات جدید و تازه ای هستیم که دنیای پیرامون ما را به کلی تغییر می دهد. زمانی که آرزوی همه انسانها پرواز بود هواپیماها به وجود آمدند و آرزوی دیرینه انسان را برآورده کردند. هر چه جلوتر نیز می رویم شاهد تغییر وسایل سنتی به پیشرفته هستیم، که به هیچ وجه نمی شود از کنار آنها به سادگی گذشت و حتی شده برای یکبار باید آن را تجربه کنیم. ساعت های هوشمند در این دسته نیز قرار می گیرند و بسیاری از شرکتها را به سمت خود کشانده است. از شرکت مایکل کورس گرفته تا اپل همه و همه به سمت هوشمند شدن ساعتهای سنتی پیش می روند. در ادامه نگاهی به معروف ترین و خاص ترین ساعتهای هوشمند بازار می اندازیم، با جواهر لوکس همراه باشید.

حتما تبلیغات باشکوه ساعت اپل و هرمس را به یاد می‌آورید که در آن تبلیغ، از این ساعت به عنوان یکی از متعلقات مد یاد کرده بود. از آن به بعد بود که مارک‌های متعددی یکی پس از دیگری ساعت‌های هوشمند خود را به گونه دیگری روانه بازار کردند. در اینجا به پنج مدل اززیباترین‌ ساعت‌های‌ هوشمند اشاره‌ای خواهیم کرد.
اپل واچ

ساعت هوشمند
ساعت هوشمند

ملکه ساعت‌های هوشمند اپل با طراحی خاص خود در عین حال که یک اختراع بزرگ در دنیای فناوری بود به یک متعلقات شیک نیز تبدیل شد. نسخه هرمس آن با دوبند چرمی شاهدی بر این مدعاست.

ساعت OMATE

ساعت هوشمند
ساعت هوشمند

این شرکت در تولید این ساعت یک اصل را در نظر گرفته است و آن این است: تولید یک ساعت هوشمند بدون قربانی کردن استایل! و به این ترتیب ساعت OMATE آراستگی و تکنولوژی را به یکدیگر پیوند می‌دهد.

ساعت مایکل کورس

ساعت هوشمند
ساعت هوشمند

مایکل کورس برای آن دسته از مشتریان پرمشغله‌اش ساعتی هوشمند طراحی کرده است که علاوه بر داشتن تکنولوژی گوگل، بسیار شیک، زنانه و خوش طرح است. او توانسته است به خوبی زیبایی و تکنولوژی را در کنار یکدیگر قرار دهد.

ساعت فسیل

ساعت هوشمند
ساعت هوشمند

نظرتان در مورد این که یک ساعت هوشمند ظاهری کلاسیک داشته باشد چیست؟ این نوآوری را شرکت فسیل در دستور کار خود قرار داده است. در پشت این صفحه گرد و دستبند چرم سنتی یک تکنولوژی بی‌نظیر قرار گرفته است که تقریبا هر کار از دستش برمی‌آید.

ساعت گس

ساعت هوشمند
ساعت هوشمند

گس در نظر داشته است که ساعت هوشمندش را به گونه‌ای طراحی کند که به نوعی شبیه سایر ساعت‌های این مارک نیز باشد و در این کار نیز توفیق یافته است.

جواهر لوکس : را در تلگرام دنبال کنید، برای عضویت در کانال تلگرام جواهر لوکس اینجا کلیک کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad