گوشواره های برند پیاژه

نگهداری از گوشواره ثبت نظر شما

در این قسمت از مجله طلا و جواهر سایت جواهر لوکس میخواهیم درباره نگهداری و حفاظت از گوشواره ها با شما صحبت کنیم. همانطور که در جریان هستید، گوشواره پس از حلقه یکی از پر طرفدارترین زیورآلات در بین لیست خرید بانوان می باشد. این زیورآلات به خاطر طراحی خاص و جلوه بخشیدن به صورت یکی از بهترین گزینه ها برای خرید است. اما شاید بهتر باشد نکاتی درباره نگهداری از این جواهرات را بدانید تا بعد از خرید از زیبایی و جلوه آن کاسته نشود با ما همراه باشید.

نگهداری از گوشواره

نگهداری از گوشواره
نگهداری از گوشواره
اولین نکته بسیار مهم در تمامی جواهرات که حائز اهمیت است جلوگیری از سائیدگی آن است.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید تمیز کردن، شستن و نگهداری از گوشواره ها می باشد که بر اساس نوع فلز و سنگ قیمتی آن متفاوت است.
1) در مواقعی که فکر می کنید احتمال کثیف شدن، خم شدن و در کل آسیب دیدگی گوشواره وجود دارد اقدام به خارج کردن آنها از گوش خود کنید. به طور مثال هنگام دوش گرفتن، حمام کردن و یا ورزش به خصوص شنا تا حد امکان آنها را از گوش خود خارج کنید تا مورد آسیب دیدگی نشوند.
2) در ورزش هایی که نیاز به کلاه و یا محافظ گوش می باشد به طور حتم گوشواره ها را از گوش خود بیرون بیاورید تا آسیب خاصی پیدا نکنند.
3) هنگام استفاده از جواهرات گرانقیمت به خصوص گوشواره ها ابتدا اقدام به استفاده از مواد آرایشی، عطر اسپری مو و لوسیون کنید و پس از آن گوشواره خود را آویزان کنید تا آسیب خاصی به آنها وارد نشود.
4) برای اینکه از ایمن بودن گوشواره، اطمینان بیشتری داشته باشید، بهتر است آن را درون جعبه جواهرات و یا کیسه چرمی یا پارچه ای نگه دارید.
به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad