هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ ثبت نظر شما

هنر برش کاغذ

امروزه کاغذ جز موارد اصلی زندگی اشخاص است، شما در بیشتر کارها با کاغذ سر و کار دارید و کارهای روزمره شما با آن انجام می شود، با اینکه کاغذ با قطع کردن درختان بدست می آید و گاها افراد استفاده بی رویه از آن دارد ولی همیشه کاغذ یادآور خاطرات کودکی و نقاشی های زیبا برروی آن را برای ما تداعی می کند. خاطراتی که همیشه در ذهن ما نقش بسته و هر زمان که یادمان می آید لبخند دلچسبی بر روی لبان ما جاری می شود.

هنر برش کاغذ مجموعه از آثار پاتریک کابرال یکی از هنرمندان فیلیپینی برای افزایش آگاهی مردم سراسر جهان از خطر انقراض گونه های مختلفی از حیوانات که به طور بی رویه شکار می شوند اقدام به خلق آثار هنری زیبا و فوق العاده ای با کاغذ کرده است. این هنرمند با استفاده قیچی و کاغذ آثاری شگفت انگیز و سه بعدی طراحی کرده و به زیبایی حیوانات را نشان می دهد.

جواهر لوکس: در این طرح ها شاهد نمایی سه بعدی از حیوانات هستیم که با کنار هم قرار داده شدن چند لایه کاغذ و به صورت الگوهای پیچیده و انتزاعی و برش های استادانه و بسیار مینیاتوری خلق شده اند. در این مجموعه حیوان هایی همچون فیل با عاج های زیبایشان، پاندا، کرگدن، خرس، شیر و ببر دیده می شود. در ادامه با فروشگاه جواهر لوکس همراه باشید تا تصاویر فوق العاده زیبا از این کارهای هنری مشاهده کنید.

هنر برش کاغذ

کابرال نمونه های ساخته شده خود را از طریق یک سایت اینترنتی به حراج گذاشته است تا با فروش آنها 50 درصد از مبلغ درآمد آنرا به صندوق جهانی طبیعت اهدا کند.

هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ

هنر برش کاغذ

اینستاگرام جواهر لوکس

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad