ساعت یک میلیون دلاری

ساعت یک میلیون دلاری ثبت نظر شما

چند سالی می شود که طب ساعت های هوشمند در بازار ساعتها بالا زده است و اکثر کمپانی های معروف دست به طراحی و تولید اینگونه ساعتها زده اند. ساعتهایی که در کنار نمایش زمان اطلاعاتی از قبیل سنجش ضربان قلب، سلامتی بدن، تماسها، پیامها و ایمیل های دریافتی را به فرد منتقل می کنند. بالطبع پیشرفت تکنولوژی همیشه توسط مصرف کنندگان با روی خوش پذیرفته می شود، چی بسا در این زمینه که سالیان سال است شاهد ساعتهایی با عقربه های مکانیکی می باشیم و جای ساعتهای هوشمند به وضوح دیده می شد. با جواهر لوکس همراه باشید.

ساعت یک میلیون دلاری
ساعت یک میلیون دلاری

تمام نقل قول بالا برای این بود که به جدیدترین ساعت تولیدی شرکت Greubel Forsey برسیم، ساعتی با برچسب قیمت 1 میلیون و 280 هزار دلاری که همچنان از رویه ساعتهای کلاسیک پیروی می کند، ساعتی که به هیچ وجه هوشمند نیست و تنها زمان را به شما نمایش می دهد و قابلیت دریافت هیچ پیامی را ندارد. البته هنوز شرکتهای بسیاری دست به تولید ساعتهای کلاسیک می زنند ولی هیچ کدام قیمت باورنکردنی 1 میلیون دلاری را با خود یدک نمی کشند.

جواهر لوکس : این ساعت کلاسیک از 396 بخش مختلف تشکیل شده است که زیر لایه روکشی از جنس یاقوت کبود محافظت می شود، چندی پیش شایعه استفاده از روکش یاقوت کبود بر روی گوشی های شرکت اپل شنیده می شد که هیچ وقت محقق نشد، حال مثل اینکه روکش یاقوت کبود راه خود را به دنیای ساعت پیدا کرده است.

ساعت یک میلیون دلاری
ساعت یک میلیون دلاری
به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad