آباژور سنگ نمک

چرا آباژور سنگ نمک تهیه کنیم؟ ثبت نظر شما

طرز کار سنگ نمک در محیط

کریستال نمک از معدود مواد معدنی است که ساختار اتمی آن الکتریکی است لغایت مولکولی، به خاطر همین ویژگیست که کریستال نمک می‌تواند از حالت بلوری دائماً به شکل مایع و بر عکس تغییر حالت دهد. چنین یونیزاسیون طبیعی شارژ الکتریکی تولید می کند. استفاده از سنگ نمک در مجاورت بدن انسان منجر به آرامش، قدرتمندی ارگان دفاعی بدن، قلب، غدد فوق کلیوی و تیروئید می‌شود. به خاطر همین ویژگی بلور درخشنده نمک است که فضای منفی یا غیر ترازمند اطاق همراه تبادل یونی به وجود آمده خنثی می‌شود.

انجام یونیزاسیون و تصفیه محیط

در دنیای امروز، دریایی از امواج الکترومغناطیسی حاصل از لوازم الکترونیکی (وای فای، تلفن هوشمند، کامپیوتر، تلویزیون، تبلت، لوازم خانگی و… ) همه ما را در برگرفته است و این نظریه به اثبات رسیده که یون های مثبت تولید شده از تجهیزات الکترونیکی عامل بروز بسیاری از بیماریهاست. قرار گرفتن در معرض امواج الکترومغناطیسی منجر به خستگی مزمن می شود و همچنین باعث افزایش سطح استرس و کاهش پاسخ ایمنی بدن می گردد.

یون های منفی قطعا می توانند اثرات نامطلوب یون های مثبت را خنثی کنند؛ بنابراین استفاده از آباژور سنگ نمک به افزایش یون های منفی محیط و کاهش تاثیرات یون های مثبت کمک زیادی میکنند.

بلورهای درخشنده نمک به عنوان یکی از منابع طبیعی تولید کننده یون (ذرات باردار) شناخته شده‌اند. اگرچه این پروسه یونیزاسیون با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شود ولی بدون تغییر دادن در کیفیت کریستال سنگ نمک، میلیاردها بار این امر رخ می دهد. برای نمونه همانند فرآیندی میباشد که توسط برگ‌های گیاهان و درختان سبز رخ می دهد چرا که می دانیم در تنفس گیاهان از طریق برگ از یک سو دی‌اکسیدکربن خطرناک جذب گیاه شده و از جانب سایر اکسیژن حیات تقسیم فرآوری می‌شود بدون اینکه صدمه‌ای به حیات درخت یا گیاه بخورد. اگر به دنبال راهی برای کاهش عوارض جانبی امواج روی جسم و روح خود هستید استفاده از آباژور سنگ نمک پیشنهاد مناسبی برای شماست.

آباژور سنگ نمک
آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک دستگاه تصفیه هوا طبیعی

نمک رطوبت پسند است، به همین دلیل چراغ نمک مولکول های آب را از هوا جذب می کند و این کار باعث می شود که ذرات گرد و خاک و دود موجود در بخار آب هوا را جذب کند. بنابراین یکی دیگر از فواید استفاده از آباژور سنگ نمک تنفس هوای سالم و پاکیزه است که در بهبود مشکلات تنفسی و ریه نقش بسیار مهمی دارد.

آباژور سنگ عامل بهبود و کاهش علائم آسم و آلرژی

اسپری نمک صورتی هیمالیا برای بهبود و کاهش علائم آسم و آلرژی وجود دارد. این اسپری اثرات مفید فوق العاده ای در بهبود و کاهش علائم آسم، برونشیت و دیگر بیماری ها دارد. اضافه کردن یک یا دو آباژور طب سنگ نمک در اتاق سبب کاهش فوق العاده علائم آلرژی می گردد.

بهبود عملکرد دستگاه تنفسی با استفاده از آباژور سنگ نمک

مطالعات نشان می دهد که یون های منفی سبب افزایش فعالیت مژک ها (موهای ریز در سلول های پوششی مجرای تنفسی) می شود؛ در حالی که یون های مثبت عکس این عمل می کنند. بنابراین وجود یون های منفی در هوا به عنوان یک فیلتر برای دستگاه تنفسی و شش های شما عمل میکند و سنگ نمک یکی از عوامل طبیعی تولید کننده یون های منفی در محیط است.

آباژور سنگ نمک هالیت تراش گوی _ کد : 400431
آباژور سنگ نمک هالیت تراش گوی _ کد : 400431

آباژور سنگ نمک بهبود دهنده عملکرد دستگاه تنفسی

مطالعات نشان می دهد که یون های منفی سبب افزایش فعالیت مژک ها (موهای ریز در سلول های پوششی مجرای تنفسی) می شود؛ در حالی که یون های مثبت عکس این عمل می کنند. بنابراین وجود یون های منفی در هوا به عنوان یک فیلتر برای دستگاه تنفسی و شش های شما عمل میکند.

افزایش سطح انرژی با استفاده از آباژور سنگ نمک

یون های مثبت حاصل از امواج الکترومغناطیسی موجود در محیط سبب تضعیف انرژی بدن می شوند این در حالیست که آباژور سنگ نمک با افزایش تعداد یون های منفی سبب ایجاد احساس قوت و انرژی بیشتر در بدن شما می شود.

تاثیر مثبت آباژور سنگ نمک بهبود کیفیت خواب شبانه

قرار گرفتن بیش از حد در معرض یون های مثبت موجود در سرب هوا منجر به کاهش جریان خون و پایین آمدن سطح اکسیژن مغز و در نتیجه الگوهای خواب نامنظم میشود. بنابراین استفاده از آباژور سنگ نمک با کاهش یون های مثبت موجود در هوا به بهبود کیفیت خواب شبانه شما کمک می کند.

کاهش استرس و بهبود عملکرد با آباژور سنگ نمک

در یک مطالعه انجام شده بر روی افرادی که 40 دقیقه با کامپیوتر کار می کردند مشاهده شد که قرار گرفتن در معرض یون های منفی هوا سبب کاهش استرس و اضطراب و بهبود عملکرد بدن می شود.

با استفاده از آباژور طب سنگ نمک در محیط زندگیتان می توانید شادابی و انرژی را در محیط اطراف خود افزایش دهید و کیفیت زندگی و فعالیت های خود را بهبود ببخشید.

برای مشاهده و خرید محصولات سنگ نمک اینجا کلیک کنید

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad