برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش

برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش ثبت نظر شما

جواهر لوکس : برند بوچلاتی بیشتر به خاطر طراحی و تولید جواهرات فوق العاده از جنس طلا، نقره و پلاتین شناخته می شود، شاید برایتان جالب باشد که بدانید، موسس این شرکت بزرگ در سن 12 سالگی یک شاگرد بسیار ماهر و حرفه ای در بلترامی در شهر میلان ایتالیا بوده است. وی پس از گذشت 10 سال شاگردی و کسب تجربه بیشتر شرکت را بدست گرفت و نام آن را به بوچلاتی تغییر داد. این سرآغاز کسب و کار و بیزینس فوق العاده بوچلاتی بود، پس از گذشت سالها و کسب موفقیت های بیشتر پسران بوچلاتی به این حرفه راه پیدا کردند و پا به پای پدر در این صنعت تاخت و تاز می کردند. با جواهر لوکس همراه باشید تا بیشتر درباره این برند افسانه ای بدانید.

برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش
برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش

پسران وی در سال 1925 شعبات جدیدی را در رم باز کردند و در سال 1929 نیز شعبات دیگری را در فلورانس افتتاح کردند. در سال 1951 او اولین صنعت کاری بود که در نیویورک در خیابن پنجم مغازه ای افتتاح نمود. در سال 1967 ماریو بوچلانی از دنیا رفت و چهار فرزندش حرفه او را دنبال کردند. لورنزو و لوکا و فردریکو شعبات موجود در ایتالیا را به عهده گرفتند. لوکا و گیان ماریا مسئول شعبات امریکا شدند و حرفه شان را در سال 1970 به هنگ کنگ، 1976 به مونت کارلو و در سال 1979 به پاریس توسعه دادند.هم اکنون نسل سوم بوچلانی مالک این شرکت بوده و در حد بین المللی رشد کرده است.

برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش
برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش

در حال حاضر نیز نوه‌ی ماریو، یعنی آندره بوچلاتی طلایه‌دار خلاقیت کار و کسب خانوادگی خود است و دخترش، لوکرزیا نیز به تازگی به.وی پیوسته تا خون تازه‌ای در رگ‌های بوچلاتی بدمد. حاصل این خون تازه را در کارهای مجموعه‌ی 2014 بوچلاتی که در نمایشگاه ساعت و جواهر بازل سوئیس نمایش داده شد، شاهد بوده‌ایم. لوکرزیا بوچلاتی درباره اهمیت میراث جواهرسازی خانوادگی خود می‌گوید، “همیشه یکی از اعضای هر نسل از خانواده‌ی بوچلاتی عهده‌دار هدایت خلاقیت بوده است. هر کدام از نماینده‌های هر نسل بوچلاتی به شیوه‌ی منحصر به خودش تفسیری تازه از میراث کاری و دی‌ان‌ای بوچلاتی عرضه کرده است. همچنین همیشه در پیشینه‌ی بوچلاتی همکاری دو نسل از خاندان بوچلاتی وجود داشته، به طوری که مدیر طراحی و خلاقیت در نقش استادکار و جوان‌ترین عضو خانواده در نقش شاگرد در کنار هم کار کرده‌اند.”

برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش
برند بوچلاتی و جواهرات بینظیرش

جواهر لوکس : ترکیب کلاسیک و مدرن همه آن چیزی است که در جواهرات برند معروف و معتبر ایتالیایی بوچلاتی به چشم می‌خورد. استفاده از سنگ‌های طبیعی و به عبارت دیگر تقلید از طبیعت در طراحی و ساخت جواهرات، این مجموعه را منحصربه‌فرد و ممتاز کرده است. مجموعه انگشترها و گردنبندهای این برند را که با سنگ‌های یاقوت و الماس در اینجا به شما معرفی می‎کنیم. کنار هم نهادن طلا و سنگ‌های قیمتی با چینشی ویژه و ترکیب این‌ها با سنگ‌های متفاوت دیگر ویژگی بزرگ این مجموعه است. سنگ‌های قیمتی به رنگ‌های مختلف هم به این مجموعه جلا و درخشش ویژه‌ای بخشیده است. دقت در طراحی و اختصاص وقت و زمان کافی، به این مجموعه جلوه ویژه‌ای داده است. بوچلاتی البته به اختصاص زمان( در حدود یکسال) برای جواهراتش معروف است.

 جواهر لوکس را در تلگرام دنبال کنید، برای عضویت در کانال تلگرام جواهر لوکس اینجا کلیک کنید.

جواهرات بوچلاتی
جواهرات بوچلاتی
جواهرات بوچلاتی
جواهرات بوچلاتی
جواهرات بوچلاتی
جواهرات بوچلاتی
2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad