ست کردن لباس با جواهرات

ست کردن لباس با جواهرات ثبت نظر شما

جواهر لوکس : لباس و جواهرات رابطه ای تنگاتنگ از آغاز پیدایش شان با یکدیگر داشتند و به نوعی تکمیل کننده یکدیگر هستند. محال است شما یک بازیگر و هنرمند را با لباس زیبا و بدون جواهرات ببینید، جواهرات لباس شما را زیباتر و کامل تر نشان می دهد و شخصیت شما را درخشان و متفاوت، اما باید این را هم در نظر گرفت که ست کردن لباس و جواهرات یکی از بارزه های مهم و اصلی صنعت مد و لباس است. شما به راحتی می توانید با یک انتخاب درست در ست کردن جواهرات با لباستان خودتان را فراتر از انتظار ظاهر کنید و در عین حال با یک انتخاب غلط می توانید هزینه های گزافی که بابت لباس و جواهرات تان پرداخت کرده اید را نابود کنید. پس با جواهر لوکس همراه باشید تا گریزی به ست کردن لباس و جواهرات بزنیم و با جزئیات این موضوع بیشتر آشنا شویم.

ست کردن لباس با جواهرات
ست کردن لباس با جواهرات

۱- جواهراتتان را هماهنگ کنید.
جواهراتتان را طبق رنگ لباستان هماهنگ کنید. برای مثال، جواهرات طلایی با رنگ‌های تیره، مثل مشکی یا کبود جوراند. جواهرات نقره‌ای با سایه‌های روشن‌تر مثل سفید یا آبی کم رنگ، خوب عمل می‌کنند. اگر جواهرات‌تان سنگ با تناژ گرم دارند مثل قرمز یا زرد متمایل به نارنجی، با لباس‌های رنگ سرد مثل آبی، سبز، بنفش ممکمل‌اند.

۲- جواهراتتان را با شکل صورتتان از جمله خط گردنتان هماهنگ کنید.
برای مثال، اگر شما صورتی گرد دارید جواهراتی با ساختاری کشیده مثل الماس انتخاب کنید. اگر صورتتان باریک است، گوشواره‌ی حلقه‌ای را امتحان کنید. همچنین جواهراتی متناسب با سایز صورتتان بپوشید. برای مثال، اگر صورت کوچکی دارید، جواهرات کوچکی مثل تک نگین‌ها یا آنهایی که طرح‌های ساده دارند بپوشید. اگر صورتتان بزرگ است می‌توانید تکه‌های بزرگتری از جواهرات که صورتتان را استتار نکند  بپوشید. اگر گردنی کشیده دارید، شما می‌توانید آویز گردن یا آویزه که به خط گردنتان بچسبد بپوشید.

۳-جواهراتتان را با شخصیتتان هماهنگ کنید.
اگر شما شخصیت برون گرا دارید، جواهرات با رنگ‌های متنوع و باوقار بپوشید. اگر کمی برون گرا هستید، جواهرات کمی کوچکتر با طرح‌های ساده، مثل گل‌های کوچک یا الماس‌های تک نگین انتخاب کنید. اگر شخصیتی جدی و ساده دارید، دنبال جواهرات کلفت‌تر با طرح‌های ضخیم باشید.

۴- جواهرات را با مناسبت‌ها هماهنگ کنید.
برای مثال،برای دور همی‌های رسمی شما می‌توانید جواهرات ریز، سنگ مصنوعی بیرنگ و براق یا تکه‌هایی با طرح‌های پیچیده بپوشید. برای دور همی‌های غیررسمی، شما می‌توانید جواهرات فشن یا جواهراتی با سنگ‌های نیمه قیمتی بپوشید.
در موقعیت‌های حرفه‌ای، تکه‌های کوچکتر با طرح‌های ساده مثل الماس‌های تک نگین بپوشید.

ست کردن لباس با جواهرات
ست کردن لباس با جواهرات

5-از طلا زرد در شب و روز استفاده کنید.

 جواهر لوکس : طلای زرد به علت رنگ بخصوصی که دارد به شما اجازه نمی دهد تا هر لباسی را که دوست دارید , بپوشید زیرا هارمونی و ترگیب رنگ طلایی با هر رنگی شیک و زیبا نمی شود .

در روز بهتر است از طلاهای زیر استفاده کنید تا شیک تر و زیبا تر به نظر برسید :  انگشتر ظریفی از جنس طلای زرد با نگین های کوچکی را می توانید استفاده کنید زیرا در روز و برای انجام دادن فعالیت های روزمره بهتر است از انگشتر هایی استفاده کنید که ساده باشند تا به هنگام انجام کارهای تان اذیت نشوید .
6- برای جلب توجه کردن از دستبند طلا استفاده کنید.
اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که به طلا های زرد علاقه دارید ، دوست دارید که طلاهای تان را برای بقیه نیز نمایش دهید می توانید از دست بند نیز استفاده کنید . زیرا دست بند بیشترین طلایی است که در دست شما به چشم می آید حتی بیشتر از انگشترهایی که شما به دست دارید .
7- طلا سفید را به خاطر براق بودنش فراموش نکنید.
طلای سفید بیشتر مورد توجه و پسند افراد جوان می باشد ، افرادی که جوان هستند بیشتر به جای استفاده از طلا های زرد ترجیح می دهند که از طلا های سفید استفاده کنند . طلای سفید دارای مزیت هایی بیشتری نسبت به طلای زرد می باشد ، طلای سفید را شما با لباس هایی با رنگ هایی متفاوت می توانید بپوشید . زیرا با پوشیدن لباس های با رنگ های متفاوت می توانید زیبایی خود را با جواهرات و طلا های سفید افزایش دهید .
طلای سفید به دلیل خاصیت براقیتی که دارد برای مهمانی های شبانه فوق العاده مناسب می باشد بالخصوص با لباس های مشکی بیشتر برق می زند و جلوه می کند . با رنگ هایی مانند : قرمز ، فیروزه ای ، می توانید از طلای سفید استفاده کنید ،;  با رنگ هایی مانند : مشکی ، خاکستری و سفید اطلای سفید فوق العاده زیبا می شود.
ست کردن لباس با جواهرات
ست کردن لباس با جواهرات

جواهر لوکس را در تلگرام دنبال کنید، برای عضویت در کانال تلگرام جواهر لوکس اینجا کلیک کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad