تاثیرات طلا و نقره بر روی بدن

تاثیرات طلا و نقره بر روی بدن ثبت نظر شما

همانند سنگ ها که خواص درمانی و ماورایی شگفت انگیزی دارند، فلزات نیز تاثیرات متفاوتی بر روی بدن می گذارند، این موضوع همچون خواص سنگها بر کسی پوشیده نیست به طوری که در طب سوزنی شرق آسیا از سوزن های طلایی و نقره ای استفاده می شود تا هنگام درمان با این روش تاثیرات مثبتی آن به بدن منتقل شود. با جواهر لوکس همراه باشید.

تاثیرات طلا و نقره بر روی بدن

براساس تحقیقات دانشمندان روسی که چند سال پیش منتشر شده بود، طلا روند فعالیت ارگانیسم بدن هر انسان را تسریع می کند و در مقابل آن نقره باعث آرام بخشی بدن انسان ها می شود. این دانشمندان اذعان داشته اند که طلا می تواند به رفع بیماریهای قلبی کمک شایانی کند فشار خون را پایین بیاورد و نقره نیز می تواند فشار خون را بالا ببرد.

این موضوع به قدری جدی شد که دانشمندان دیگر کشورها به تحقیقات و بررسی های مختلفی درباره این دو فلز با ارزش که استفاده بسیاری در زیورآلات مردان و زنان دارد انجام دهند. در بلاروس دانشمندان به این نکته پی بردند که طلا در تسریع درمان بیماریهای مربوط به معده می تواند بسیار اثر بخش باشد و نقره نیز باعث فروکش شدن عصبانیت و تندخویی در افراد می شود.

تاثیرات طلا و نقره بر روی بدن
تاثیرات طلا و نقره بر روی بدن

جواهر لوکس: نکته حائز اهمیت و بسیار مهم این تحقیقات استفاده نکردن مردان از فلز طلا می باشد به طوری که تشعشات این فلز برای مردان مضر بوده و در مقابل برای زنان بسیار مفید است نکته ای که در دین اسلام استفاده از طلا برای مردان حرام شمرده شده و بسیار به این موضوع تاکید شده است. شاید بتوان گفت مهمترین دلیل این موضوع مضر بودن این فلز برای مردان می باشد.

برای مشاهده تمامی محصولات نقره اینجا کلیک کنید

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad