مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر

مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر ثبت نظر شما

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید استفاده از هر انگشت در انداختن انگشتر معنای به خصوصی دارد و به اصطلاحی نشان دهنده شخصیت شما می باشد. این موضوع در بین انگشترهایی که دارای نگین های مختلف هستند نیز بیشتر صدق می کند و از اهمیت بالایی برخوردار است. حال در این قسمت از جواهر لوکس میخواهیم درباره معنی و مفهوم استفاده از انگشترها در هر انگشت اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر

انگشت شست:
انگشت شست به عنوان بزرگترین انگشتر نشان دهنده قدرت اراده در فرد است. این انگشت ارتباطی مستقیم با خود درونی دارد. به هنگامی که شما این انگشت را برای انداختن انگشتر انتخاب میکنید مطمئن باشید تغییرات محسوسی را در زندگی اطراف خود مشاهده می کنید و بالطبع قدرت اراده شما بسیار تقویت خواهد شد.
انگشت اشاره:
انگشت اشاره نیز نشان دهنده قدرت فرد در جاه طلبی و رهبری پیرامونش می باشد. این انگشت یک نوع قدرت خاص با خود به همراه دارد. نکته حائز اهمیت درباره انداختن انگشتر در انگشت اشاره استفاده بسیاری از پادشاهان قدرتمند از این انگشت بوده است. پس می توان گفت دلیل و یا دلایل خوبی در این موضوع دیده می شده است که اکثر پادشاهان از آن استفاده می کرده اند.

انگشت وسط :
انگشت وسط هویت یک فرد را به خوبی نشان می دهد. همچنین نشان دهنده زندگی متوازن و متعادل می باشد و استفاده از انگشتر در این انگشت کمک شایان به برقراری زندگی متعادل تر می کند.
انگشت انگشتری انگشت چهارم :
و اما مهمترین و معروفترین انگشت؛ انگشت چهارم که به انگشت انگشتری معروف است در دست چپ ارتباط مستقیمی با قلب برقرار می کند. یکی از دلایلی که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته می شود همین موضوع می باشد که از دوران قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است. همچنین این انگشت احساسات و خلاقیت فرد را به خوبی نشان می دهد و استفاده از انگشتر در انگشت چهارم دست راست کمک شایانی به فرد می کند تا زندگی خود را خوشبینانه تر ببیند.

مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر
مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر

انگشت کوچک:
نشان دهنده همه چیز در روابط شماست. این انگشت نشاندهنده روابط ما با محیط بیرون می باشد و دقیقاً مخالف شست است که به خودِ درونی ما اشاره دارد. این انگشت نشاندهنده رفتار ما با دیگران است. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می کند روابط خود را تقویت کنید، به خصوص درمورد ازدواج. به ارتقاء روابط کاری هم کمک می کند.
انگشترها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که می خواهید دست کنید صحبت کنید. این انگشتر، چه یک انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هر انگشتر دیگری باشد، نمی توان زیبایی آنها را بعنوان جواهرهایی شیک نادیده گرفت. پس فقط به دلایل باورها و اعتقادات مذهبی نیست که خیلی ها انگشتر دست میکنند، این مسئله می تواند جنبه مدگرایی هم داشته باشد. دلیل آن مهم نیست، مهم این است که انداختن انگشتر به ارتقاء وضعیت ظاهر شما کمک می کند.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad