جواهرات بازی تاج و تخت

جواهرات بازی تاج و تخت ثبت نظر شما

سریال مشهور و فوق محبوب بازی تاج و تخت ششمین فصل خود را سپری می کند، سریالی حماسی و هیجانی که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد و رفته رفته به تعداد طرفداران این سریال افزوده میشود. در کنار جزئیات بسیار زیاد سریال همانند جنگهای بزرگ، اژدهای آتشین و طراحی لباس ها، جواهرات استفاده شده توسط بازیگران مورد توجه بسیاری از علاقه مندان سریال و مردم گرفته است. جواهراتی که در عین سادگی بسیار برای طرفداران جذابیت دارد.

جواهرات بازی تاج و تخت
جواهرات بازی تاج و تخت

جواهر لوکس : در چند فصل گذشته شرکتهای متخلفی اقدام به طراحی و تولید جواهرات این سریال کرده اند، این روند در فصل پنجم ادامه یافته و شرکت لندنی یونس و الیزا اقدام به تولید جواهرات شخصیت دنریس تارگرین مادر اژدها کرده است. طراحی جواهرات بسیار زیباتر و متفاوت تر نسبت به جواهرات پیشین این شخصیت داشته، گردنبند اژدهای دنریس تارگرین با همکاری میشل کلاپتون طراح صحنه و لباس و شرکت جواهر یونس و الیزا تولید شده است.

شرکت یونس و الیزا توسط یونس اسکات و الیزا هیگین باتم در سال 2009 شروع به کار کرد و از سال 2012 به عنوان یکی از زیر مجموعه های برند استفان وبستر فعالیت می کند. این جواهر ساز علاوه بر این سریال برای فیلم فانتزی جک غول کش اقدام به طراحی جواهرات کرده است.

جواهرات بازی تاج و تخت
جواهرات بازی تاج و تخت

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad