انتخاب جواهرات براساس فرم صورت

انتخاب جواهرات براساس فرم صورت ثبت نظر شما

انتخاب زیورآلات به خصوص گردنبند و گوشواره تاثیر مستقیمی با تناسب چهره شما دارد، در صورتی که شما انتخاب درستی در خرید زیورآلات داشته باشید زیبایی چهره شما دو چندان می شود و جواهرات شما بیشتر و بیشتر دیده می شوند. موضوعی که در این قسمت از جواهر لوکس میخواهیم به آن بپردازیم به انتخاب جواهرات براساس چهره است، با ما همراه باشید تا نکات ریزی را در این باره بخوانید.

انتخاب جواهرات براساس فرم صورت

اصول انتخاب زیورآلات متناسب با فرم صورت و گردن
تنوع د‌ر طرح و رنگ زیورآلات آنقد‌ر زیاد‌ است كه گاهی انتخاب را با همه زیبایی‌هایش سخت می‌كند‌. اما همیشه یك راه ساد‌ه برای رسید‌ن به انتخاب بهتر د‌ر میان این همه طرح و نقش وجود‌ د‌ارد‌؛ البته قبل از آنكه ظرافت و زیبایی آنها شما را مبهوت كند‌! قبل از انتخاب، تناسب و هماهنگی را د‌ر نظر بگیرید‌، مثلا اینكه انواع و اقسام گرد‌ن‌ آویزهای بلند‌ یا كوتاه برای كد‌ام چهره ها مناسب تر است یا حتی اینكه گوشواره‌های آویزی با چه چهره‌ای سازگارتر است. حالا این شما و این هم پیشنهاد‌های ما البته با د‌ر نظر گرفتن راز تناسب‌ها.

گردنبند برای گردن بلند‌ها
اولین اصل انتخاب گردنبند را به خانمهای قد بلند اختصاص می دهیم، خانمهایی که اصولا دارای گردن های بلند هستند باید به سمت گردنبند های کیپ بروند، همین انتخاب ساده شما را متمایز نسبت به دیگران می کند.

گردنبند برای آنها که ظاهری ساد‌ه د‌ارند‌

انتخاب جواهرات براساس فرم صورت
انتخاب جواهرات براساس فرم صورت

دومین اصل را به خانمهای با ظاهر ساده اختصاص می دهیم، برای این دسته از خانمها بهترین انتخاب در بخش جواهرات گردنبند ها و یا گوشواره های شلوغ است تا در کنار لباس های ساده و یک رنگ زیبایی جواهرات به خوبی دیده شوند. اما اگر شما از آن دست از آدمهایی هستید که لباس های رنگارنگ را انتخاب میکنید به سراغ گردنبند و گوشواره شلوغ نروید، دلیل این امر هم بسیار ساده است چون گردنبند شما در بین لباس رنگارنگ شما گم می شود.

گوشواره برای صورت های‌ گرد‌
جواهر لوکسسومین اصل برای خانمهای با صورت گرد، استفاده از طرح های سنتی و به خصوص گوشواره یا گردنبند با حالت بیضی شکل می باشد، با انتخاب این حالت از گوشواره و یا گردنبند صورت شما کمی کشیده تر دیده می شود که به زیبایی شما می افزاید.

مدل گوشواره برای کسانی که صورت مستطیل دارند

انتخاب جواهرات براساس فرم صورت
انتخاب جواهرات براساس فرم صورت

اگر مد‌ل‌های شلوغ را می‌پسند‌ید‌ گوشواره های آویزی می‌تواند‌ انتخاب مناسبی برای شما باشد‌. این گوشواره ها به د‌لیل نوع طراحی آن برای صورت های مستطیلی انتخاب مناسبی است چون زاویه این چهره ها را می گیرد‌ و باعث می‌شود‌ فرم صورت بهتر به نظر برسد‌.

مدل گوشواره برای صورت های پر و درشت

انتخاب جواهرات براساس فرم صورت
انتخاب جواهرات براساس فرم صورت

برای خانمهایی که صورت پر و درشتی دارند بهترین انتخاب گوشواره های فانتزی و در عین ظریف می باشد تا تعادلی خاص بین فرم صورت و جواهرات انتخابی ایجاد کند.

مدل گوشواره مناسب برای خانم هایی که موهای شان را می بندند

انتخاب جواهرات براساس فرم صورت
انتخاب جواهرات براساس فرم صورت

جواهر لوکساما برای خانمهایی که موهایشان را می بنند پیشنهاد می کنیم از گوشواره هایی با حالت اشکی استفاده کنید تا رابطه خوبی بین حالت بستن مو و گوش ها ایجاد شود و در عین حال ظرافت خاصی بین آنها برقرار شود.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enamad